Praca dla malarza od zaraz - Niemcy 15,38€ brutto + 55€ netto diety

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Aachen , Bayreuth , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

  • szpachlowanie i nakładanie gladzi
  • przygotowywanie powierzchni do malowania
  • malowanie fasad, ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • bieżąca konserwacja
  • renowacja pomieszczeń
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • inne prace remontowo-wykonczeniowe

Wymagania

- Doswiadczenie na w/w stanowisku

• Znajomość języka niemieckiego pozwalajaca na porozumiewanie sie w miescu pracy
• Posiadanie samochodu - mile widziane
• Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

Nasza oferta

  • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk polski
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Długoterminowy kontrakt
  • Możliwe nadgodziny
  • Ubranie robocze na koszt Firmy
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie i cotygodniowe diety
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Opieka polskiego koordynatora na caly okres zatrudnienia