Praca dla M/K przy sprzątaniu obiektów hotelowych #Praca z zakwaterowaniem#Heidelberg 69126,DE#Start marzec

Stawka

2 200.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Heidelberg , Niemcy

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Sprzątanie obiektów hotelowych
Inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania

WYMAGANIA:
Doświadczenie w pracach fizycznych ,mile widziane w pracy w hotelu
Dobry stan fizyczny
Dyspozycyjność na dłuższy wyjazd
Znajomość j.niemieckiego lub angielskiego w stopniu min.podstawowym
Niekaralność

Nasza oferta

OFERUJEMY:
Niemiecka umowa  poprzedzająca umową na okres próbny(zatrudnienie przez Klienta)
Zakwaterowanie w obiekcie hotelowym(koszt 290 euro w tym media, internet, prąd, gaz, woda)
Jedzenie w pracy Posiłki (śniadanie i lunch) oraz napoje możliwe w hotelach, nie wszędzie dostępne! (W takich przypadkach mała stawka ryczałtowa w wysokości 30€/miesięcznie).
Wynagrodzenie 2000 -2200 euro brutto miesiąc(uzależnione od ilości przepracowanych godzin)+dodatki
Praca w systemie jednozmianowym od pn-nd(w tym 1-2 dni wolnego)
Możliwość nadgodzin(w zależności od zapotrzebowania przez Klienta)
Wsparcie ze strony Koordynatorów
Praca długoterminowa
Miła atmosfera w pracy