Praca dla elektryków w Niemczech (Duisburg)

Lokalizacja

Duisburg , Duisburg , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy 3 elektryków do pracy w Niemczech. Miejsce pracy Duisburg i okolice.
Praca bezpośrednio w firmie( bez pośredników)
Stawka od 15,50-20,50€ brutto/godz.
Firma zatrudni równierz elektryków bez doświadczenia (do przyucznenia)
Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego
Pracownicy dostaja samochód firmowy wraz z wszystkimi narzedziami.
Praca tylko na budowach (robione jest wszystko od podstaw az do samego konca)
Firma załatwia mieszkanie( koszt mieszkania to od 350-450€/miesiac)
Ok 60 godz./tydzien. (nadgodz. można sobie dać wypłacic lub wykorzystać na zjazd do polski)
Firma placi urlopowe

Wymagania

-Zawód elektryka lub papiery SEP
-Prawo jazdy kat. B oraz własny transport

Nasza oferta

-Niemiecką umowe bezpośrednio w firmie (bez pośredników)
-Stawka od 15,50-20,50€ brutto/godz.
-Zapewnione zakwaterowanie
-Samochód firmowy
-Stała praca
-Dużo godz.
-13 pensja