Praca dla elektryków Niemcy 2300-3000€

Opis stanowiska

Opis stanowiska jeśli chcesz pracować jako:

ELEKTRYK BUDOWLANY/ ELEKTROMONTER

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych, handlowych i mieszkaniowych
  • Podłączanie i naprawa, włączników, przełączników elektrycznych, gniazd wtykowych i
oświetlenia
  • Prace budowlane
  • Bruzdowanie, rozprowadzanie kabli

LUB:

ELEKTRYK PRZEMYSLOWY:
  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych
  • Rozprowadzanie kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania
  • Montowanie szaf sterowniczych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja, renowacja i montaż szaf oraz urządzeń sterowniczych

Wymagania

KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie elektryka
  • Jeśli posiadasz to: dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu na wyjazd do pracy

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • stała niemiecka umowę o pracę (z tłumaczeniem na j. polski)
  • solidne zarobki
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • długoterminowe prace możliwe nadgodziny
  • możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet
  • pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki za nadgodziny (25%)
  • opieka polskich koordynatorów na czas zatrudnienia
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu
  • Wyposażenie ochronne (ubranie robocze)
  • 200€ premii za polecenie nowego pracownika
  • pomoc w organizacji Kindergeld
  • pomoc w tłumaczeniu, np. przy wizytach lekarskich
  • 25 dni urlopowe w roku plus system Zeitkonta