Praca bez znajomości języka/produkcja okien,drzwi PCV/12,48 euro/h+premia sobotnia/Blisko granicy

Stawka

12.48
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Triptis , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji okien i drzwi PCV
  • Montaż elementów
  • Drobne prace naprawcze
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

Co od Ciebie oczekujemy:

  • Sprawności manualnej i umiejętności dostrzegania szczegółów
  • Zaangażowania i silnej motywacji do pracy za granicą
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym, w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-23:00
  • Zorganizowane, wyposażone zakwaterowanie
  • Liczba godzin w miesiącu: 162 h – 172h
  • Zapewniona bezpłatna odzież robocza
  • Przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość pobierania zaliczek, po przepracowanym tygodniu
  • Możliwość wykupienia na terenie firmy obiadu-3.50 Euro netto