Praca Augsburg piaskarz. Atrakcyjna stawka. Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Stawka

2 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Miejsce pracy: Augsburg (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca Augsburg piaskarz. Ręczne piaskowanie z siatką ze stali nierdzewnej. Zupełnie nowy, najnowocześniejszy system do piaskowania. Prace przygotowawcze (czyszczenie, szlifowanie); maskowanie, podwieszanie na przenośniku sufitowym. Piaskowanie; podwieszanie; kontrola jakości; dokumentacja. Prace kontraktowe dla przemysłu w zakresie malowania, piaskowania, malowania proszkowego.

Wymagania:

  • własny samochód
  • niemiecki A2

Oferujemy:

  • praca na 2 zmiany
  • stawka -  15,00€ brutto + 28,00 € diety dziennej
  • wynagrodzenie za 173 h - 2 400,00€
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie