Praca Amsterdam spawacz. Od 2470€. Stała oferta.

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:

  • Jesteś częścią zespołu rzemieślniczego w firmie w Amsterdamie
  • Spawasz stal czarną, grubość materiału A8 w wielu pozycjach
  • Spawasz również warstwowo (3 do 4 warstw)
  • Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wynagrodzenie  +/- €2470 netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €570 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie €16,17 brutto za godzinę (na ZZP €30,00 - €32,50)
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Oferujemy:

  • Posiadasz minimum 4-5 lat doświadczenia w spawaniu stali czarnej w metodzie 135 i 138
  • Posiadasz aktualne certyfikaty spawalnicze 135 (stemplowane co 6 miesięcy)
  • Posiadasz ważny certyfikat VCA
  • Masz doświadczenie w spawaniu wielowarstwowym
  • Komunikujesz się dobrze w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki
  • Jesteś gotowy do wykonywania nadgodzin
  • Posiadasz czynne prawo jazdy i własny samochód