Poszukujemy Blacharzy, Lakierników oraz Polerników do pracy w Holandii - Zapewniamy DARMOWE zakwaterowanie!

Opis stanowiska

Oferujemy:
• Zarobki tygodniowe od €520-€640 netto,
• Praca na pełen etat (40 g.) + możliwość nadgodzin,
• Praca na jedną zmianę,
• Wypłaty co tydzień na wskazane konto walutowe,
• Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (plus rachunki i internet za darmo),
• Samochody służbowe na dojazd do pracy,
• Zwrot kosztów podróży do Holandii,
• Zapewniamy odzież roboczą

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w odpowiedniej branży,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B,
• Chęć do rozpoczęcia w najbliższym czasie.

Nasza oferta

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zapraszamy do aplikowania, a niedługo się z Panem/Panią skontaktujemy.