Poszukiwany SPAWACZ MIG-MAG/TIG - okolice Eindhoven*

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Bergeijk , Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

-przygotowywanie materiału pod spawanie

-spawanie stali nierdzewnej i aluminium (grubość materiału od 1 do 6 mm)

-spawanie seryjne

-szlifowanie zespawanych elementów

-praca na maszynach AMADA

Zakład jest wszechstronnym dostawcą prac z blachy i lekkich konstrukcji, od prototypów po średniej wielkości serie.
Trzon ich produkcji stanowi cięcie laserowe, wykrawanie, gięcie i spawanie. Zajmują się również wieloma procesami pokrewnymi, takimi jak zgrzewanie punktowe, walcowanie, wstawianie, piłowanie, ziarnowanie i bębnowanie. Obrabiają także wiele rur, rurek i profili.

Wymagania

-znajomość języka angielskiego, holenderskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

-doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG/TIG,

-umiejętność czytania rysunku technicznego.

Nasza oferta

-możliwość nadgodzin,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych,

-opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.