Poszukiwany operator wtryskarki - okolice Eindhoven*

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eersel , Holandia

Opis stanowiska

Firma zajmująca się produkcją "stopek" do ogrodzenia.

- obsługa wtryskarki,

- sprawdzanie szybkości produkcji i temperatury produktu,

- zdejmowanie produktu z maszyny,

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku operator maszyn ,

- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,

- mile widziane doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego,

Nasza oferta

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych,

-opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.