Poszukiwany Monter Płyt Gipsowo-Kartonowych

Stawka

3 000.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

Poszukiwany Monter Płyt Gipsowo-Kartonowych - Praca w sercu Alp!

Szukasz pracy w malowniczych Alpach Francuskich, która zapewnia solidne wynagrodzenie i długoterminową współpracę? GRH Polska, we współpracy z renomowaną francuską firmą, poszukuje specjalistów do prac wykończeniowych!

Lokalizacja:
Alpy Francuskie praca w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Europy, gdzie każdy dzień to okazja do przygody i relaksu.
Start:

  • Od zaraz – czekamy na Ciebie, gotowego do podjęcia nowego wyzwania już dziś!

Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2700-3000 euro "na rękę" miesięcznie, z możliwością jeszcze wyższych zarobków dzięki nadgodzinom oraz dodatkom!
  • Polska umowa o pracę tymczasową: gwarancja stabilności i bezpieczeństwa zatrudnienia.
  • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe, uzupełniane o bonusy.
  • Darmowe zakwaterowanie: zapewniamy komfortowe miejsce do życia w malowniczej scenerii Francji.
  • Wsparcie na każdym kroku: nasz polski koordynator pomoże Ci w dopełnieniu formalności i będzie wsparciem podczas całego pobytu.

Czego oczekujemy?
  • Doświadczenia: praktyczna znajomość montażu płyt gipsowo-kartonowych to podstawa.
  • Motywacji i zaangażowania: szukamy osób gotowych podjąć wyzwanie i z pasją podchodzić do swojej pracy.

Zainteresowany? Nie zwlekaj – wyślij swoją aplikację już teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! Możesz również do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Dlaczego warto?
Francuska firma, z którą współpracujemy, posiada stałych pracowników, jednak ze względu na nowe zlecenia poszukuje dodatkowych osób do swojego zespołu. Praca w sercu Alp to nie tylko doskonała okazja zarobkowa, ale również możliwość życia w jednym z najpiękniejszych regionów świata. Po zakończeniu dnia pracy możesz odkrywać uroki alpejskich miasteczek i cieszyć się niezapomnianymi widokami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.