Posadzkarz Jastrych Belgia Laarne

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Dla naszego klienta, małej, rodzinnej belgijskiej firmy zlokalizowanej w miejscowości Laarne poszukujemy pilnie posadzkarzy.

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

kładzenie podłogi jastrychowej zgodnie z belgijskimi normami;
wyrównujesz powierzchnię za pomocą narzędzi ręcznych i polerujesz podłogę;
pracujesz zgodnie z planami technicznymi;
przygotowujesz miejsce pracy i jastrych;
doświadczenie w Belgii to dodatkowy atut;
utrzymujesz dobre tempo pracy;

Wymagania:

posiadas doświadczenie w posadzkach (przy jastrychu);
umiesz czytać rysunki techniczne;
mówisz podstawowo po angielsku
jesteś zmotywowany i zdolny do podjęcia długoterminowej pracy;
masz dobre umiejętności pracy zespołowej;

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie 17,15 euro brutto na początku+ nadgodziny ( ok. 10 w tygodniu)
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów