Pomocnik stolarza €2000-2600/miesięcznie Holandia

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Gröningen , Haren , Groningen , Haren , Assen , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w nowoczesnych halach produkcyjnych, w miłym zespole składającym się z około 70 współpracowników. Firma zajmuje się produkcją i montażem prefabrykowanych wyrobów budownictwa drewnianego takich jak lukarny, ściany i dachy. Będziesz odpowiedzialny za realizację wysokiej jakości konstrukcji prefabrykowanych.

Do Twoich głównych zadań będzie należeć:
  • cięcie materiałów izolacyjnych oraz blachy przy użyciu maszyn do obróbki CNC
  • montowanie blachy
  • nakładanie materiału izolacyjnego

Stawka: Twoje wynagrodzenie miesięczne wyniesie od 2000-2600€ brutto

Miejsce pracy: Holandia, Assen

Wymagania

  • gotowość do wyrobienia certyfikatu VCA
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych
  • pewne doświadczenie w pracach stolarskich i pracy z maszynami
  • język angielski

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci komfortowe mieszkanie i ubezpieczenie (możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym)

  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie