Pomocnik produkcyjny/Pakowacz w sektorze tworzyw sztucznych bez języka!!!

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Weissenburg, Bawaria (Niemcy)

Wykształcenie: średnie

Numer referencyjny: ASZ/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Usuwanie plastikowych form wtryskowych z maszyny, gratowanie i pakowanie

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego i samochód nie są wymagane (jeśli nie ma samochodu, dopłata za dojazdy do pracy i z powrotem do zakwaterowania 7 € dziennie)

Oferujemy:

Start od 10,88 €, po 6 tygodniach 11,64 €, po 3 miesiącach 11,97 € i po 5 miesiącach 12,32 €
dopłata 5€ za dzień roboczy za zakwaterowanie

Godziny pracy: 3 zmiany: od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 i od niedzieli do czwartku od 22:00 do 6:00

Zachęcam do kontaktu serdecznie Państwa pod ten tylko numer tel. 720 807 705 bądź do złożenia swojej aplikacji wraz z załączonym cv:)

Dziękuję z góry i życzę miłego słonecznego popołudnia:)