Pomocnik produkcji/Pracownik produkcji

Stawka

13.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Mannheim , Niemcy

Opis stanowiska

Dla jednej z zaprzyjaźnionych Agencji szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy a dokładniej Hochscheid
Termin rozpoczęcia: od zaraz - długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:

  • Czyszczenie i konserwacja urządzeń produkcyjnych w przemyśle drzewnym
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • Obsługa maszyn czyszczących

Na co możesz liczyć:
  • Stawka bazowa 13,50 euro brutto za h
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Nadgodziny rozliczane wg prawa niemieckiego
  • Dieta 40 euro netto/dzień roboczy
  • Płatny urlop (od 25 dni rocznie) i dni ustawowo wolne od pracy
  • Możliwość otrzymania podwyżki - pierwsza po 6 miesiącach

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Doświadczenie produkcyjne (mile widziane w przemyśle drzewnym)
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Znajomość j. niemieckiego min poz. A2

Znajdź stabilną i dobrze płatną pracę już teraz! Prześlij swoje CV:

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.