Pomocnik produkcji - drukarnia - praca również dla par - Monachium

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Dachau , Niemcy

W celu bezpośredniego zatrudnienia w niemieckiej firmie, poszukuje kobiet, mężczyzn, par na stanowisko: Pracownik produkcji, komisjonerner, montażysta, pakowacz zamówień. Języka niemiecki nie wymagany.

Miejsce pracy: Dachau (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

- Drukowanie zdjęć/obrazów, wycinanie zdjęć/obrazów, składanie montaż ramek, komisjonowanie, pakowanie zamówień.

Wymagania:
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy.
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana ale nie warunkiem koniecznym.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
- Przejazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie.
- Bez nałogów alkoholowych.

Oferujemy:
- Umowa o prace na pełnych warunkach niemieckich zawarta bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji).
- Gruntowne szkolenie
- Pełny etat, praca dwuzmianowa
- Praca na pełny niemieckich warunkach
- Wynagrodzenie miesięczne minimum 2.200, - Euro brutto (stawka godzinowa 12.70 Euro/h brutto)
- Mile widziane nadgodziny
- Pracodawca zapewnienia dojazd do pracy
- Zorganizowane zakwaterowanie (płatne 300, - Euro/osoby, pokoje 2 i 3-osobowe).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.