Pomocnik Produkcja Serów 13,20 € brutto z podstawami jezyka Niemieckiego !!!Altenburg 200km od Zgorzelca

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Altenburg , Altenburg , Meuselwitz , Gera , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta w Lumpzig przy Produkcji Serów w Regionie AltenburgerLand poszukujemy od Zaraz
Pomocników Produkcji
Zadania:
Obsługa maszyn, pakowanie, porcionowanie, Dezynfekcja i czyszczenie maszyn produkcyjnych
Dozorowanie produkcji i kontrola jakości

Wymagania

Wymagane:
Mile widziane pary
-dobre Podstawy dobre podstawy
-Sprawność Fizyczna
-Prawo Jazdy i auto
-Umiejetność pracy w zespole

Nasza oferta

Masy doświadczenie w Produkcji __ lub szukasz stałej dobrej Pracy???
Mieszkasz w Gera, Altenburg, Meuselwitz lub okolicach, lub szukasz Pracy na Stale w Niemczech !!!!! Produkcja Serów / żywnosci
Długoterminowa oferta pracy- rozpoczęcie mozliwe od Zaraz !
Produkcja żywności w miejscowości Lumpizg (turyngia).
Umowa Niemiecka
praca na 3 zmiany (nocne godziny dodatkowo płatne)
Stawka 13,20€ brutto.
doświadczenie i znajomość języka niemieckiego nie są wymagane,
zakwaterowanie, tylko 150,00€ od osoby
praca dla singli/par/grup znajomych
pierwszeństwo dla osób z własnym autem. 6,00€ dziennie na dojazd do pracy