Pomocnik montera instalacji tryskaczowych / przeciwpożarowych - Holandia

Stawka

14.59
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Monterzy

Lokalizacja

Tiel , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko: pomocnik montera instalacji tryskaczowych / przeciwpożarowych

Miejsce pracy: Druten - Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: 8 tygodni z możliwością przedłużenia na stałe

Stawka: 14,59 brutto

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy montażu rurociągów, przewodów i instalacji tryskaczowych w różnego typu obiektach budowlanych (budynki mieszkalne, magazyny, markety, hale fabryczne itp.)
  • praca zgodnie z rysunkami montażowymi i dokumentacją techniczną instalacji
  • praca na wysokościach

Wymagania

  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracach montażowych z metalem
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niederlandzkiego

Oferujemy

  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 105 euro/tydz.),
  • holenderskie ubezpieczenie (płatne 35,39 euro/tydz),
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.