Pomocnik montera fotowoltaiki / bez języka / blisko granicy / NIEMCY

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • pomoc specjalistom / monterom paneli, czyli podawanie narzędzi, podnoszenie elementów do montażu, wykonywanie podmurówki, pionizacja elementów w ziemi;
  • obsługa narzędzi;

Wymagania:

Oczekujemy:

  • znajomości języka polskiego lub angielskiego;
  • sprawności fizycznej;
  • podstawowego doświadczenie monterskiego / budowlanego / technicznego;
  • gotowości do pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Mamy do zaoferowania:

  • wynagrodzenie: 14 EUR b/h, wypłacane miesięcznie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • darmowy dojazd do pracy i z pracy
  • pracę w systemie rotacyjnym: 7 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego;
  • pracę blisko granicy z Polską (ok. 150 km od Szczecina);
  • dodatek dla kierowcy - 1000 PLN / miesiąc;
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat.