Pomocnik malarza

Stawka

2.20
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Gmunden , Graz , Bad Ischl , Austria

Opis stanowiska

Dla naszego klienta  szukamy pomocników malarzy.
Całe brygady oraz pojedyncze osoby.
Twój przyszły pracodawca posiada placówki w Krems, Zwettl oraz we Wiedniu, zatrudniając ponad 400 pracowników jest największą firmą malarską w Austrii

Wymagania

- umiejętność malowania ścian i sufitów
- umiejętność szpachlowania
- umiejętność malowania powierzchni drewnianych
- gotowość do nadgodzin
- sprawność fizyczna oraz brak lęku wyskokości
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny środek transportu

Nasza oferta

- miesięczne wynagrodzenie okolo 2.200,00 Euro netto łącznie z dietami
- dieta 26,40,- Euro netto za każdy dzień pracy
- urlopowa i świąteczna wypłata (13 i 14)
- umowa o prace na austriackich warunkach - stałe zatrudnienie
- darmowe szkolenia oraz dokształcające kursy zawodowe
- ubranie robocze
- jobtop pokrywa koszty kursu przygotowawczego do egzaminu zawodowego LAP
- jobtop pokrywa koszty zakwaterowania
- godziny pracy: długi tydzień - od poniedziałku do czwartku 7:00 do 16:30, piątek 7:00 do 15:45
                        krótki tydzień - do poniedziałku do czwartku 7:00 do 16:30 PIĄTEK WOLNY!