POMOCNIK KUCHENNY W HOTELU ANGLIA ( KITCHEN PORTER)

Stawka

7.70 - 8.21 £
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Anglia

Opis stanowiska

Pomocnik kuchenny dba o stan magazynowy w kuchni oraz pomaga przy transporcie brudnych naczyń do zmywarki. Pomocnik kuchenny rozładowuję towar dostarczony do kuchni, opróżnia kosze na śmieci itp

Wymagania

komunikatywna/podstawowa znajomość j. angielskiego
pracowitość
możliwość szybkiego wyjazdu do pracy na min 6 miesięcy

Nasza oferta

kontrakt podpisany bezpośrednio z hotelami
wynagrodzenie 7,70-8,21 GBP/h brutto ( w zależności od hotelu)
tanie zakwaterowanie 48-52 GBP/tydzień pokój 2 osobowy ze wszystkimi rachunkami ( w zależności od hotelu)
mieszkania pracownicze położone blisko miejsca pracy
umowe na 6- 12 miesięcy
gwarantowane 40 h pracy w tygodniu plus nadgodziny
ponad 5 tyg płatnego urlopu w roku
darmowe wyżywienie podczas pracy oraz w dni wolne ( w zależności od hotelu)
miłą atmosferę w pracy