Pomocnik budowlany z j. francuskim lub angielskim

Stawka

14.40
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Gap , Francja

Opis stanowiska:

  • prace budowlane (renowacja i stawianie budynków od podstaw)
  • praca przy fundamentach
  • na wybranych budowach docieplenia budynków
  • praca w zespole

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę od 14,40 EUR brutto (10% urlopowego, 10% premii)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • samochód służbowy na dojazdy do pracy
  • nadgodziny liczone od 36 w ciągu tygodnia +25% i +50%
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 EUR
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji (50- 100 EUR)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • dobra znajomość j. francuskiego lub angielskiego – warunek konieczny!
  • min. roczne doświadczenie (murarz/ zbrojarz/ cieśla – pomocnik lub samodzielnie)
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy