Pomocnik budowlany z j. francuskim

Stawka

14.40
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

POMOCNIK BUDOWLANY Z J. FRANCUSKIM

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukuje pracowników budowlanych do prac szalunkowych u podnóży Alp.

Miejsce pracy: okolice Annecy, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - możliwa długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:

  • Stawkę całkowitą w wysokości od 14,40 euro/h + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%) + dieta
  • Dietę w wysokości 12,30 euro za każdy roboczodzień
  • Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie
  • Premie finansowe (zwrot kosztów wyjazdu, premia za polecenie itd.)
  • Pomoc w dopełnieniu formalności i rekrutację online

Wymagamy:
  • Dobrej znajomości języka francuskiego
  • Chęci i determinacji do pracy

Zakres pracy:
  • Formowanie szalunków systemowych
  • Montaż gotowych form ze stali i drewna

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.