Pomoc kuchenna- sezon grillowy

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska

Profesjonalna firma zajmująca się przygotowaniem, posiłków na grilla dla osób indywidualnych, firm i inne. Przegotowanie zamówień na sałatki, mięso, przekąski, profesjonalne przygotowanie imprez w plenerze i w pomieszczeniach.

• praca w kuchni- krojenie, porcjowanie produktów
• uzupełnianie zapasów, rozpakowanie dostaw
• wszystkie inne czynności związane z przygotowaniem posiłków
• mycie naczyń i grilli
• stawka € 13,27 brutto
• praca w Kronenberg k/ Venlo

Wymagania

  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy Kat B - mile widziane lub rower na dojazd do pracy

Nasza oferta

• Holenderską umowę o pracę
• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
• wypłaty tygodniowe na konto
• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
• opieka polskich koordynatorów
• odpłatne ubezpieczenie
• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi
• transport do pracy w NL: auto firmowe lub rower

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.