Pomoc kuchenna - Belgia

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Nieuwpoort , Nieuwpoort , Belgia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • pomoc w gotowaniu wg ustaleń i menu, praca w cateringu

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Osoby dostępne na minimum 3 miesiące
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Nasza oferta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 12,3€brutto/h, płatne nadgodziny (łącznie do 50 h tygodniowo)
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (pokoje 2os. – 15EUR/dzień)
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • dodatkowo płatne niedziele
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy