Pomoc domowa do starszej pani, w miejscowości Poitiers (departament Vienne), 1500 euro netto/mc

Lokalizacja

Poitiers , Francja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poitiers (departament Vienne)
Data rozpoczęcia pracy: sierpień (możliwie jak najszybciej - do uzgodnienia)
Długość kontraktu: 2 miesiące

Pani ma 97 lat, mieszka sama. Cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie, reumatyzm, depresję. Ma okazjonalne nietrzymanie moczu - używa wkładek higienicznych, które sama zmienia. Porusza się z pomocą chodzika. Niedosłyszy, nosi aparat słuchowy. Dobrze rozpoznaje ludzi i miejsca. Niekiedy gubi się w czasie. Nie ma specjalnej diety. Potrzebuje asysty przy codziennym myciu, poza tym jest samodzielna.
W ciągu dnia spędza czas czytając, rozwiązując krzyżówki i oglądając telewizję.

Dwa razy w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania. Codziennie rano i wieczorem przychodzi pielęgniarka, która rozdysponowuje leki.

Zadania opiekunki: obecność, czuwanie, rozmowy, przygotowywanie posiłków, zakupy i codzienne utrzymywanie porządku w łazience.

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie: 1500 euro na rękę + zamieszkanie + wyżywienie + dojazd