POLSKOJĘZYCZNA RODZINA! Opiekun/Opiekunka z PODSTAWOWYM niemieckim od 8.06.,Wynagrodzenie 1800€ na rękę!

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Bargteheide , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekun/ Opiekunka osób starszych dla sympatycznego Seniora od 08.06.,  22941 Bargteheide (miasteczko ok. 4 tys. mieszkańców, położone 41 km od Hamburga Szlezwik-Holsztyn).

PODOPIECZNY I RODZINA MÓWIĄ W JĘZYKU POLSKIM!

Opiekun/Opiekunka z podstawową znajomością języka niemieckiego 1800 Euro/mies. netto („na rękę”).

Palenie dozwolone na zewnątrz.

Do opieki Pan, 79 lat, 174 cm, 84 kg.

Podopieczny   przeszedł udar, w wyniku którego jest sparaliżowany od pasa w dół, na ten moment jest osłabiony po pobycie w szpitalu (amputacja jednej nogi), nosi pampersy oraz cewnik. Aktualnie karmienie odbywa się za pomocą sondy.

Senior porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego - transfer odbywa się za pomocą liftu.

NIE MA demencji.
NIE MA regularnej opieki w nocy - tylko w nagłych wypadkach.

Senior potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz myciu/kąpieli  (pielęgnacja odbywa się w wózku).

Podopieczny mieszka w mieszkaniu na parterze z dostępem do ogrodu, wraz z małżonką, która potrzebuje wsparcia w Opiece nad mężem. Łazienka wyposażona  jest w krzesełko prysznicowe.
Sklepy w odległości pieszej. Syn mieszka w odległości 2 km.

REGULARNIE PRZYCHODZI POMOC DOMOWA.

Przebieg dnia:
pobudka ok. 8:00 i transfer na wózek, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-13:00 obiad, drzemka, 17-19:00 kolacja, między 21:00-22:00 przygotowanie do snu.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. gotowanie (w uzgodnieniu z małżonką), czasami robienie zakupów, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/ rozbieraniu się, myciu/kąpieli, zmiana pampersów, opróżnianie worków od cewnika, transfer,  karmienie;
-towarzyszenie w życiu codziennym.

Organizujemy i opłacamy przejazd w obie strony!

Wymagania

-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.