Pokojówka/pokojowy 13,50 EUR/h BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO! Dla osób z regionu bez ZAKWATEROWANIA!

Stawka

13.00 - 16.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Oberhausen , Oberhausen , Niemcy

Miejsce pracy: Oberhausen (Niemcy) Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca w charakterze pokojówki/pokojowego

  • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie

Zakres obowiązków

  • Sprzątanie pokoi hotelowych .

Wymagania

  • Motywacji i chęci do podjęcia pracy.
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego !!

ZAPEWNIAMY:

  • zakwaterowanie i wyżywienie gratis
  • zatrudnienie na pełen etat
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, na dłuższy okres czasu
  • umowa bezpośrednio od niemieckiego pracodawcy
  • Zatrudnienie na pełen etat lub pól etatu
  • BEZ ZAKWATEROWANIA
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, na dłuższy okres czasu.
  • 13,50 Euro brutto/h.
  • Szkolenia w sprzątaniu pokoi hotelowych.
  • Dodatki niedziela 50% i święta 80%
  • Wszystkie świadczenia.
  • Umowa o prace niemiecka.

Wynagrodzenie

  • Od: 13€
  • Do: 16€

Praca w hotelach 3 i 4 *, 5 dni w tygodniu od 8 lub 9 godz. rano. Sprzątanie tylko i wyłącznie pokoi hotelowych. Praca również dla par, możliwość sprzątania w parach. Język niemiecki nie jest wymagany oraz doświadczenie również nie jest wymagane.