Pokojowa/ Pokojowy z francuskim- praca dla par - kontrakt francuski

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Chambéry , Francja

Opis stanowiska

POKOJOWA
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

Miły zapach mroźnego powietrza, spadające płatki śniegu, roześmiani ludzie zjeżdżający na nartach, a w tle ośnieżone górskie szczyty – czujesz ten klimat? GRH Polska wznawia rekrutację na sezon zimowy, sprawdź co możemy Ci zaproponować tym razem!
Miejsce pracy: Courchevel, Alpy Francuskie
Przewidziany okres pracy: „od zaraz” do połowy kwietnia
Zakres pracy: utrzymywanie czystości w pokojach i pomieszczeniach wspólnych na terenie hotelu

Zapewniamy:

  • Stawkę podstawową 11,27 euro/h + dodatki oraz francuską umowę o pracę
  • Zagwarantowaną, podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny
  • Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy (+10% do wynagrodzenia) i darmowe zakwaterowanie
  • Sprawną rekrutację online i przejrzyste warunki współpracy
  • Niezapomniane przeżycia!

Oczekujemy:
  • Podstawowej znajomości języka francuskiego
  • Doświadczenia w hotelarstwie
  • Zaangażowania i pełnej dyspozycyjności na cały sezon

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą – nie zwlekaj i prześlij swoją aplikację

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.