Piekarz praca w Badenii-Wirtembergii. Od 2200€. Darmowe kwatery. Umowa Niemiecka.

Stawka

2 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Piekarz , HoReCa

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Piekarz praca w Badenii-Wirtembergii. Produkcja różnych rodzajów chleba, wypieków, drobnych wypieków, takich jak bułki, rogaliki, ciastka, ciasta i pierniki. Ogrzewanie, obsługa i konserwacja pieców i sprzętu do pieczenia, monitorowanie procesów pieczenia.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku piekarza
  • obsługa urządzeń
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego niezbędna do podstawowego zrozumienia

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne ok. 2200 netto za 40 godzin tygodniowo
  • stawka godzinowa 13,80 € brutto za godzinę + 30 euro netto diety dziennej
  • Zakwaterowanie jest bezpłatne
  • Samochód nie jest wymagany
  • opiekę polskojęzyczną
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs