Piekarz - Belgia - zmiana nocna - GANDAWA

Stawka

16.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Aalst , Deinze , Aalst , Belgia

Opis stanowiska

Jesteś piekarzem, który uwielbia chleb i wypieki?
Absolute Jobs poszukuje kogoś takiego jak Ty, kogos kto ma dobry gust do chleba dla naszego klienta w regionie Gent.

W piekarni naszego klienta będziesz odpowiedzialny za:

  • Wypiek chleba, bułek i ciastek.
  • Przygotowywanie ciast i ciastek.
  • Przetwarzanie ciasta na zakwasie i ciasta francuskiego.
  • Tworzysz wiele słodyczy z czekolady i marcepanu.
  • Praca na zmiany nocne
  • Jesteś chętny do pracy w weekendy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako piekarz
  • Komunikacja w języku angielskim lub niderlandzkim
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć podjęcia długoterminowej współpracy

Nasza oferta

  • Otrzymasz przyjemną i zróżnicowaną pracę oraz wiele możliwości rozwoju.
  • Twoje wynagrodzenie początkowe wynosi od 16,04€ do 17,50€ za godzinę + 20% dodatku nocnego od 22:00 do 6:00.
  • Jeśli pracujesz w niedzielę, otrzymasz również dodatek niedzielny
  • Szkolenia wewnetrzne
  • Stała umowa po pozytywnym okresie próbnym

Ponadto:
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach