Piekarz

Stawka

2 700.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Grenoble , Gap , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

GRH Polska we współpracy z małą, rodzinną piekarnią poszukują piekarza do pracy na dłuższy okres.

Miejsce pracy: Briançon, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:

  • Stawkę całkowitą w wysokości od 15,00 euro/h + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%) + dodatki za zmianę nocną i pracę w niedzielę
  • Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie 150m od piekarni
  • Darmowe posiłki podczas pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
  • Praktycznego doświadczenia na tym stanowisku (min. 2 lata)
  • Chęci i determinacji do pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego

Zakres pracy:
  • Wypiek chleba, bułek i bagietek

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Kontakt: +48 515 472 913; +48 789 365 553; +48 518 673 665

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.