Piekarz

Stawka

12.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998
GRH Polska we współpracy z francuskim klientem poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko:
  PIEKARZ
Miejsce pracy: Briançon, Francja

Start pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:

  • Stawkę 15,00 EUR brutto/h (12,50 EUR stawki bazowej + 10% dodatku za pracę tymczasową + 10% dodatku urlopowego)
  • Dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%)
  • Dodatek za zmiany nocne pomiędzy 22:00 a 6:00 (+ 25 %)
  • Dodatek za pracę w niedziele (+20%)
  • Szacowane miesięczne wynagrodzenie 2550-2650 euro brutto
  • Zapewniony posiłek w godzinach pracy
  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Comiesięczne wypłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie około 150 m od miejsca pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego lub francuskiego
  • Doświadczenia w przygotowywaniu ciasta i wypieku bagietek (około 200 dziennie)

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.