Piaskarz z umiejętnością metalizacji - BELGIA

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko PIASKARZ! Czynnie szukamy osób do pracy w wielu lokalizacjach za granicą. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i ciesz się dużymi zarobkami! Eurokontakt Serwis Sp. z o. o. jest licencjonowaną agencją pracy, która zadba o wszelkie formalności pomiędzy Tobą a pracodawcą.

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: 686/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie elementów do piaskowania,
  • wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru,
  • kontrolowanie procesu piaskowania,
  • usuwanie zużytego ścierniwa z oczyszczonej powierzchni oraz uporządkowanie miejsca pracy,
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami,
  • metalizacja natryskowa cynkiem.

Wymagania:

  • doświadczenie przy piaskowaniu i metalizacji konstrukcji metalowych i/lub naczep - minimum 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku lakiernika przemysłowego (pistolet albo pompa lakiernicza)
  • Mile widziana ale NIEWYMAGANA znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • 15,00 EUR brutto na godzinę,
  • duża ilość nadgodzin,
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach,
  • praca u zaufanego klienta,
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pokoju jednoosobowym, przy miejscu pracy - BEZPŁATNE,
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach + możliwość częstych realizacji zaliczek,
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie,
  • długoterminowe zlecenie,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • możliwość premii,
  • bezpieczne miejsce pracy,
  • opieka formalno-prawna,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • wsparcie opiekuna 24h,
  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,
  • jasne i przejrzyste umowy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach, organizacyjnych,
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,
  • kurs językowy online.

Prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 84 635 10 58