PIASKARZ PRZEMYSŁOWY. Velsen Noord

Stawka

590.00
(NETTO )

Lokalizacja

IJmuiden , Heemskerk , Haarlem , Holandia

Nasza oferta

Firma jest wiodącym specjalistą od śrutowania, malowania i piaskowania różnych powierzchni takich jak konstrukcje stalowe, rury, kominy, zbiorniki, urządzenia i mosty. Zajmujących się obróbką strumieniową.
Miejsce pracy: Velsen Noord (1951)

Twoje zadania:
Jako piaskarz przemysłowy pracujesz w zespole 4 osób w dużej kabinie. Pracujesz z dużymi konstrukcjami i piaskujesz materiały pod ciśnieniem 13 barów.
Praca odbywa się w środowisku przemysłowym, więc bądź przygotowany na narażenie na hałas i pył. Godziny pracy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Nadgodziny są dodatkowo płatne.
Piaskowanie dużych i małych elementów i konstrukcji stalowych w kabinie

Oczekiwania pracodawcy:

Doświadczenie w piaskowaniu konstrukcji stalowych w kabinie pod wysokim ciśnieniem
Dobrej komunikacji w języku angielskim lub holenderskim
Umiejętności w pracy w zespole (4 osoby w jednej kabinie)
Samodzielości, zaangażowania
Czynnego prawa jazdy kat. B

Co oferujemy?
Wynagrodzenie +/- €1865 - €2560 netto miesięcznie
Wynagrodzenie +/- €430 - €590 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
Wynagrodzenie €15,62 brutto za godzinę
Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (50h)
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.