Piaskarz Niemcy Bawaria od zaraz 2900 € netto

Stawka

2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Nördlingen , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy Piaskarzy na terenie calych Niemiec

Wymagania

Doswiadczenie w zawodzie
j. niemiecki minimum A2
Auto + prawo jazdy

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2900 EUR netto / miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów