Personel sprzątający w hotelu#Praca z zakwaterowaniem od 13.01#Niemiecka umowa#Heidelberg

Stawka

2 000.00 - 2 200.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Heidelberg , Niemcy

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzątanie obiektów hotelowych
  • Inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracach fizycznych ,mile widziane w pracy w hotelu
  • Dobry stan fizyczny
  • Dyspozycyjność na dłuższy wyjazd
  • Znajomość j.niemieckiego lub angielskiego w stopniu min.podstawowym
  • Niekaralność

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę(zatrudnienie przez Klienta)
  • Zakwaterowanie w obiekcie hotelowym+wyżywienie (potrącane z wypłaty)
  • Wynagrodzenie 2000 -2200 euro brutto miesiąc
  • Możliwość nadgodzin(w zależności od zapotrzebowania)
  • Wsparcie ze strony Koordynatorów
  • Praca długoterminowa -start 13.01.2024
  • Miła atmosfera w pracy :)