Pakowanie/komisjonowanie zabawek (m/w/d) 12.43€ Zostan Pomocnikiem Sw. Mikolaja !!!

Opis stanowiska

Twoje zadania:
Niekomplikowane komisjonowanie reczne zabawek
Przygotowanie zabawek do wysylki
Odrebne stanowisko pracy:zaladunek paczek na ciezarowki

Wymagania

Oczekujemy:
Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
Znajomosc liczb
Logicznego myslenia, zdolności do integrowania informacji
Ochotyi i motywacji do pracy
Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem
Możliwość zatrudnienia w 4-osobowym Teamie, w przypadku gdy jedna z osób nie posiada samochodu
Zapraszam do aplikowania!

Nasza oferta

Oferujemy
Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
Stawka 12.43€ Brutto
Dzienna dieta 7€ netto
Pokoje dwuosobowe platne 210€ od osoby !!!
Praca na dwie zmiany, od Pazdziernika na trzy
Dodatki 25 % za prace w nocy
Gwarantowane godziny pracy
Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
System poleceń dla pracowników
Stała opieka koordynatora
Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
Podatki odprowadzane w Niemczech
Odzież roboczą