Pakowanie przekąsek w Snack Connection od €15,24 brutto/h + dodatki

Stawka

15.24
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Dordrecht , Holandia

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować: Lekka praca przy pakowaniu i kontroli jakości różnego rodzaju przekąsek (np. mieszanki orzechów), a następnie przygotowywaniu ich do wysyłki.

Wymagania

  • Wymagania:

    • Dyspozycyjności do wyjazdu na min. 6 miesięcy (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
    • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty
    • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, wysokiej motywacji i odpowiedzialności
    • Mile widziane prawo jazdy kat B

Nasza oferta

    • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 15,24 brutto/h + dodatki
    • Nadgodziny płatne 125% stawki podstawowej
    • Dodatek za pracę w weekend 130% stawki podstawowej
    • Dodatek dla kierowcy
    • Ubezpieczenie holenderskie
    • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
    • Opieka polskiego koordynatora
    • Okres szkoleniowy
    • Możliwość regularnej współpracy

  • Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

    Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk Aplikuj teraz (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub Wyślij (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław (dalej jako: Administrator). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: [email protected].

    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: [email protected].

    Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie https://carriere.international.