Pakowanie papryki - bez języka - nawet €15,81

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

De Lier , Holandia

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

Praca polega na sortowaniu papryki, a następnie pakowaniu jej do odpowiednich kartonów. Kartony należy ułożyć na palety oraz zaetykietować. Tak przygotowane papryki zostaną oddane do wysyłki i rozwiezione do sklepów. Przy tej ofercie nie wymagamy znajomości języka angielskiego!

Wymagania

Wymagamy:

- Dokładności

- Sprawności fizycznej

- Nie wymagamy znajomości j. angielskiego!

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od €13,27 brutto/h + dodatki (w sumie z dodatkami możesz zarobić nawet €15,81 brutto/h)

- Zorganizowany transport do pracy

- Stabilna i legalna praca w oparciu o kontrakt holenderski

- Dodatek wakacyjny

- Dodatek urlopowy

- Płatne nadgodziny (dzięki którym zarobisz jeszcze więcej!)

- Możliwość rozwoju w ramach globalnej firmy