Pakowacz przekąsek mięsnych - Holandia

Stawka

13.72
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Zoetermeer , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pakowacz przekąsek mięsnych

Miejsce pracy: Zoetermeer - Holandia
Start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia
Praca w systemie 1 zmianowym
Stawka: podstawa 13,72€ brutto

Praca w firmie Luiten która produkuje przekąski mięsne (kiełbaski, klopsiki itp.),
Zakres obowiązków w zależności od działu:
- pakowanie zapakowanego produktu do skrzynek i pudełek zbiorczych
- dobieranie i umieszczanie w magazynie (chłodni lub mroźni) zapakowanego wyrobu gotowego przy użyciu wózka paletowego
- owijanie palet z zapakowanym produktem i oznaczanie ich etykietami paletowymi
- czyszczenie sprzętu i środowiska pracy
- sporadyczne wykonywanie prac w innych działach.
Praca w temperaturze 0-6st C. Dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania komunikacją miejską.

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego,

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 125 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 35,58 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.