Pakowacz fiolek#16,50 euro/h/Praca dla M/K z zakwaterowaniem#wymagana min.średnia znajomość j.niemieckiego

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Achim , Alpirsbach , Niemcy

Opis stanowiska

Zadania:

  • Kontrola wizualna fiolek pod kątem występowania wad
  • Bezpieczne i bezbłędne pakowanie wyprodukowanych fiolek w atmosferze ochronnej, w tym przygotowanie do wysyłki
  • Przetwarzanie formularzy i list kontrolnych
  • Sprzątanie przydzielonego obszaru roboczego (clean room)
  • Praca zmianowa (system trzyzmianowy, jak również w pełni ciągła praca zmianowa/dwuzmianowa)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego
  • Praktycznego doświadczenia na produkcji
  • Rzetelności oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • Znajomości języka niemieckiego  min w stopniu średnim
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + auto

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Wynagrodzenie: 16,50 Euro brutto / h+dodatki
  • Polską umowę o pracę
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone w cenie 200 euro-potrącane z wypłaty
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych