Pakowacz

Stawka

11.50
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Opis stanowiska

GRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z niemieckim klientem poszukuje pracowników produkcji gotowych rozpocząć pracę od zaraz.

Miejsce pracy: Gutenborn, wschodnie Niemcy

Przewidziany okres pracy: od zaraz – możliwa współpraca długoterminowa

Zakres pracy: praca przy produkcji pączków i donatów (monitorowanie produkcji, pakowanie produktów, prace porządkowe itd.)

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie miesięczne 1840-2100 euro „na rękę”
  • Podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem niemieckim)
  • Polską umowę i zapewnione zakwaterowanie - płatne 200 euro miesięcznie
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz opiekę polskiego koordynatora
  • Darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Oczekujemy:
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku
  • Pełnej dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.