Order Picker/ Sortowanie skrzyń * 13.81 € brutto/ h + dodatki zmianowe + nadgodziny

Stawka

13.81
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Deventer , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, magazyn z skrzyniami z okolic Apeldoorn, Deventer,
poszukuje pracowników magazynowych - order picker z prawem jazdy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sortowanie używanych skrzyń w odpowiednie miejsca. Do Twoich zadań należeć będzie usuwanie naklejek i śmieci ze skrzynek i pojemników na rolkach, które będą ponownie użyte oraz zbieranie zamówień w razie potrzeby.
Praca na 2 zmiany.

Zapraszamy do przyjazdu w poniedziałki na spotkanie organizacyjne do biura w Zaltbommel.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Masz doświadczenie jako pracownik magazynowy/ order picker
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w poniedziałek): 13.81 € brutto/ h + nadgodziny + dodatki zmianowe
    (pierwsze wynagrodzenie w trzecim tygodniu pracy)
  • Umowa na warunkach holenderskich (podpisywanie umowy w biurze od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00)
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 115 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33.41 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****