ORDER PICKER SLIGRO. VEGHEL/EINDHOVEN/DEN BOSCH. PRAWKO (LUB WŁASNE LOKUM) ANGIELSKI B1! € 15,00/h

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Eindhoven , Veghel , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w m. Veghel (5466 BZ)/rejon EINDHOVEN (5611) poszukujemy pracowników na stanowisko:

ORDER PICKER MROŹNIA/ temperatura około -20 stopni C

Twoje zadania:

• Zbiórka zamówień/ artykułów spożywczych i nieżywnościowych za pomocą wózka EPT i skanera linii papilarnych
• Dokładne sprawdzanie czy zebrałeś odpowiednie produkty
• Prawidłowe rozmieszczenie zebranych produktów i przekazanie do działu ekspedycja
• Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- Prawo jazdy kat. B lub własne lokum i transport do pracy w rejonie Veghel
- Referencje (lub kontakt do koordynatora) od ostatniego pracodawcy
- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 6 mc-y
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1) lub holenderskiego (A2)
- Motywacja do pracy

Nasza oferta

Co oferujemy:

• Stawka €13,81 + dodatek za mroźnię € 1,19/h, razem stawka € 15,00/h brutto/ od 21 r.ż.
• Umowa o pracę holenderska
• Praca na 1/2 zmiany: 36 godzin tyg. + nadgodziny wg. zapotrzebowania
• Godziny pracy:
Zmiana poranna będzie rozpoczynać się w godzinach 6:00 / 8:00 do 14:30 / 16:30
Zmiana popołudniowa będzie rozpoczynać się w godzinach 13:30 / 15:30 do 23:00 / 00:30

• Stawki zgodne z odpowiednim holenderskim (od 21 r.ż.)
+ Dodatki zmianowe: 125% (pon. - pt. -w godzinach 04.00 - 06.00 and 19.00 - 22.00)
150% ( pon. -pt. - w godzinach 22.00 - 04.00, sobota 0.00 - 12.00)
125% od poniedziałku do piątku w godzinach 04.00 - 06.00 i 19.00 - 22.00
150% od poniedziałku do piątku w godzinach 22.00 - 04.00, sobota w godzinach 0.00 - 12.00
200% sobota po godzinie 12.00 oraz całe niedziele i święta

- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie zdrowotne