Order picker/pracownik produkcji opakowań * 13.80 € brutto/ h + nadgodziny + bonus zmianowy

Stawka

13.80
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

De Lier , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient (rejon De Lier), producent różnorodnego asortymentu opakowań-od pudeł wysyłkowych
po amerykańskie pudełka składane i tacki kartonowe poszukuje pracowników produkcji oraz order pickerów z komunikatywną znajomością j.angielskiego oraz prawem jazdy.

*UWAGA - oferta pracy dla kandydatów aplikujących indywidualnie oraz par

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
  • Przeglądanie zamówień na różnego rodzaju opakowania
  • Lokalizowanie produktów wg zamówienia
  • Wybieranie przedmiotów wg zamowienia
  • Pakowanie i etykietowanie
  • Kontrolę jakości
  • Ładowanie i przemieszczanie zamówionych towarów

Praca na 3 zmiany oraz w weekendy (dodatki zmianowe płatne wg CAO)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (A1/A2)
  • Masz doświadczenie na stanowisku order picker/EPT lub pracownik produkcji
  • Możesz i chcesz pracować na 3 zmiany oraz w weekendy
  • Mile widziane prawo jazdy i jesteś aktywnym kierowcą
  • Posiadasz własne konto bankowe

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 13.80€ brutto + bonus zmianowy 20% + nadgodziny
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (koszt 115,50 € tygodniowo, pokoje 2 osobowe) i ubezpieczenie ą (koszt na tydzień 35,52 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Buty ochronne
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ****  (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****