Order picker/operator reachtrucka

Stawka

15.40
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Wybieranie i zbieranie produktów lub części zgodnie z określonymi zamówieniami lub instrukcjami
  • Przemieszczanie towarów w obrębie magazynów, obszarów składowania lub zakładów produkcyjnych, zarówno w poziomie, jak i w pionie
  • Kompletowanie zamówień na towary
  • Sygnalizowanie liderowi zespołu wszelkich wad lub niedociągnięć dotyczących produktów/zamówień
  • Dbanie o konserwację wózka wysokiego składowania i zgłaszanie wszelkich usterek kierownikowi
    zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenie jako order picker oraz operator reachtrucka
  • Certyfikaty na wózek widłowy
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 15,40€ brutto/h (w zależności od zmiany i doświadczenia)
  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu
  • Czeki żywnościowe 6€ za każdy przepracowany dzień
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport – rower/rower elektryczny