Order picker (biżuteria) * 13.77 € brutto/ h

Stawka

13.77
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, właściciel magazynu z okolic 's-Hertogenbosch, poszukuje pracowników fizycznych na stanowisko order picker

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za inwentaryzację, zbieranie zamówień z biżuterią. Do Twoich obowiązków należeć będzie również wyszukiwanie i transport towarów, odbiór towaru z miejsca składowania, pakowanie, etykietowanie i przygotowanie ich do wysyłki, dokładne sprawdzanie, czy skompletowane produkty są zgodne ze szczegółami zamówienia, pomoc przy załadunku i rozładunku, utrzymywanie miejsca w pracy w czystości. Praca przy użyciu skanera.
Praca na 2 zmiany 06:00 - 15:00, 15:00 - 24:00
Uwaga: przyjazd do biura w poniedziałki i wtorki (w godzinach 9:00 – 15:00)
lub na weekend na lokację tymczasową (max do godz. 22:00)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Masz doświadczenie jako order picker
  • Cechujesz się dobrą kondycją fizyczną i zręcznością
  • Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Mile widziany własny samochód

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), spodnie robocze oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie: 13.77 € brutto/ h + możliwość wypłaty zaliczek
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2, 3 lub 4 - osobowych, koszt 75 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie (koszt na miesiąc 142.33 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (30-50 min)
    ***Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania***