Opiekun/Opiekunka od 3.07. dla p.Helmuta, osobna łazienka, Düsseldorf, 1700€ na rękę!

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekun/Opiekunka osób starszych  od 03.07., 40629 Düsseldorf (okręg administracyjny 7 Düsseldorfu, dzielnica Ludenberg).

Opiekun/Opiekunka z  mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i PRAWEM JAZDY (automatyczna skrzynia biegów) 1700 Euro/mies. netto („na rękę”)!

Osoba niepaląca.

Do opieki Pani Helmut, 89 lat, 183
 cm, 86 kg.
Podopieczny cierpi na ogólne osłabienie związane z wiekiem, częściową inkontynencję (pieluchy), zaburzenia rytmu serca  oraz początki spokojnej lekkiej starczej demencji (zaczyna się zapominać, sporadycznie bywa zdezorientowany).
Senior nosi aparat słuchowy.

Pan Helmut porusza się samodzielnie  za pomocą rollatora - NIE wymaga pomocy przy wstawaniu.

Nie ma regularnej opieki w nocy - może wystąpić tylko  sporadycznie (Podopieczny zawoła wówczas Opiekuna/Opiekunkę przez Babyphone).

Senior mieszka  wraz z żoną, która NIE WYMAGA OPIEKI, w dużym, przestronnym  mieszkaniu, ok.200m2 (budynek wielorodzinny), w spokojnej okolicy, wokół tereny zielone/lasy. Małżeństwo ma małego pieska.
W łazience znajduje się podwyższona deska sedesowa.

Sklepy i punkty usługowe położone są ok.20 min pieszo.

Do dyspozycji Opiekuna/Opiekunki: pokój, własna łazienka, Internet, TV.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekuna/Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. w razie potrzeby zakupy, gotowanie, przygotowywanie i regularne podawanie posiłków i płynów, pranie, prasowanie  itp;
-pomoc Podopiecznemu w wykonywaniu codziennych czynności tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy myciu/kąpieli, wsparcie w WC;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, oglądanie telewizji, spacery, w razie potrzeby  towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.