OPIEKUN/OPIEKUNKA od 28.11. dla 88-letniego p.Klausa, BERLIN, Oddzielna łazienka, 1550€+PREMIA!

Opis stanowiska

Opiekunka / Opiekun osób starszych dla miłego i mobilnego Seniora p. Klausa od 28.11.14129 Berlin (Brandenburgia).

Długość pobytu  4 TYGODNIE!

OFERTA SKIEROWANA ZARÓWNO DLA PAŃ JAK I PANÓW!

Opiekunka / Opiekun z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1550 EURO/mies.netto („na rękę”) + PREMIA Świąteczna!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan Klaus, 88 lat, 170 cm, 65 kg.

Podopieczny cierpi na ogólne osłabienie związane z wiekiem oraz początki demencji (zaczyna się zapominać - jest przy tym miły, spokojny oraz w pełni komunikatywny).
Porusza się bez środków pomocniczych - przy wstawaniu, ze względu na osłabienie, mile widziane podanie dłoni.
Pan Klaus potrzebuje  pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się, przy kąpieli oraz wsparcia w toalecie.

Nie ma inkontynencji (pampersów).

Senior z reguły dobrze przesypia noce -sporadycznie i tylko w razie potrzeby może zdarzyć się drobna pomoc w skorzystaniu z toalety.

Hobby Podopiecznego to czytanie książek i rozwiązywanie krzyżówek.

Pan Klaus mieszka w bardzo ładnym i przestronnym domu jednorodzinnym, ok. 200m2.
Małżonka Podopiecznego przez okres 4 tygodni przebywać będzie w szpitalu (operacja serca), po czym wraca do domu – możliwość dalszej współpracy na zmienionych warunkach finansowych.

Syn Podopiecznego mieszka osobno w Berlinie (ok. 12 km od domu Podopiecznego).

Sklepy i punkty usługowe w odległości ok. 10 min.

Do dyspozycji Opiekunki /Opiekuna: własny pokój, własna łazienka, Internet, TV.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki / Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie domu, tj. w razie potrzeby robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kąpieli, wsparcie w toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.